Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
303 275 €
593 154.34 лв.

(2 486 €, 4 862.19 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:14 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 475 пъти.
Площ:
122 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

АКТ 16 !! АКТ 16 !!

🏡 Продава се просторен 3-стаен апартамент в кв. Малинова долина

📋 Основни характеристики на имота:
- 🏠 Тип имот: 3-стаен апартамент
- 📍 Локация: гр. София, кв. Малинова долина
- 📐 Обща площ: 122 кв.м , чиста площ на жилището е 98.45 кв.м
Разределние: коридор, мокро помещение, две бани, две спални, две тераси и голяма дневна с кухня.
- 💶 Цена: 303 275

✅ Предимства на имота:
- 🌞 Просторно и светло жилище на среден етаж отличено за комфортно семейно обитаване
- 🛋️ Функционално разпределение, което позволява удобното обособяване на дневна, спални и зони за съхранение
- 🏗️ Подходящ както за нов дом, така и за дългосрочна инвестиция
- 🚗 Лесен достъп до основни пътни артерии и ключови точки в София
- 🌳 Разположен в спокойната част на Малинова долина, около комплекса е зелена гора, която няма да се застрои.

- 🚇 Районът предлага бърз достъп до Студентски град, Околовръстен път, търговски обекти, бъдещи инфраструктурни подобрения и удобни връзки с останалата част на града.
Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед!
Стефан Мишев
Брокер:
Стефан Мишев
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 1c177796884509441

303 275 €
593 154.34 лв.
История на цената
(2 486 €, 4 862.19 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина